Vše pro sportovní výživu a fitness za skvělé ceny

Dodací podmínky.

1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty.

2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno max. do 5 pracovních dnů po obdržení objednávky (při platbě předem max. do 3 prac. dnů od obdržení platby). 3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad který slouží současně jako dodací a záruční list.

Cena za dopravu:

a) Dobírka - zboží hradíte při dodání (na poště nebo kurýrovi)

  • Objednávka nad 2000 Kč  - ZDARMA  (pro SR nad 5000Sk)
  • Objednávka do 2000 Kč  -  115 Kč  (pro SR do 5000Sk - 200kč)
  • b) Bankovní převod (pouze pro ČR) - společně s objednávkou obdržíte emailem výzvu s číslem účtu a variabilním symbolem nutným k provedení platby. Při této platbě je poštovné při objednávce do 2000 Kč pouze 65 Kč

    Neúčtujeme žádné balné či jakékoliv další poplatky. Každá zásilka má charakter cenného balíku a je pojišťena nad výši své aktuální hodnoty.

    Výměna zboží :

    V případě potřeby (např. nevhodná velikost, barva, atp.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží, po předchozí domluvě rádi vyměníme. Zboží nám zašlete jako doporučený balík na naši adresu, a to včetně kopie daňového dokladu. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme nově požadovanou velikost či barvu. Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, hradí zákazník.